Doğal Taş ve Cam

 

Kıvrımlar ve çizgiler arasında mat ve saydam geçişler…

Destone’nin ayrılmaz ikilisi doğaltaş ve cam… İki ayrı malzemenin özgün olarak bir araya getirilişi sonucu ortaya çıkan yüksek kalitede bir seri…

Mekanlarımızdaki vazgeçilmez iki kaplama ve dekor elemanı kuşkusuz doğal taş ve cam. Destone yapının dekorasyon sektöründe öncülük ettiği konulardan bir başkası ise bu iki farklı ürün gamını harmanlayarak ortaya vazgeçilmez ürünler çıkarmak.

Doğal taşları gerek füzyon camlar ile gerekse UV dijital baskılı camlar ile birlikte kullanmak; abartıdan uzak başka bir ustalık istiyor. Lines&Curves, Target ve Mosaic adı ile yeni kompozisyonlarını takipçilerinin beğenisine sunan Destone, bu bölümde de geçmişten gelen ve beğenilen ürünlerini gururla sunmaya devam ediyor.

Doğal taşların ahengini, camın eşsiz renkleri ile birleştiren Destone; gerek üç boyutlu devasa panolarını gerekse küçük mozaik fonlarını ürün gamının en üst sıralarına yazıyor. Farklı ebatlardaki parçaları en doğru orantı içinde kullanmaya özen gösteren firma yine her türlü alanda doğal taş ve cam kombinasyonları ile oldukça iddialı. Lines&Curves serinin özel hatları, kesimleri ve farklı dokuları ile bu eşsiz buluşmaya en güzel dokunuşları sunuyor. Target serisi ise öncelikle klasik ve avangart mekanların vazgeçilmezi motifsel dekoratif göbeklere yeni bir bakış açısı sağlıyor. Mosaic serisi ise yine Destone’nin vazgeçilmez birçok tasarımını biraz daha standart çizgiler ile mükemmel kombinasyonlar ile beğeniye sunuluyor.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Doğal Taş Karolar
Author Rating
51star1star1star1star1star
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize bir e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın [email protected]

× Bize Ulaşın