Destone-yapı-malzemeleri-inşaat-sanayii-ticaret-ltd.şti

Destone Alışveriş Merkezlerinden, Otellere, Evlerden, İş merkezlerine aklınıza gelebilecek her mekana; özgün tasarımları ve kalitesi ile değer katarken mekanların algısını da pozitife çeviriyor.

Projeler

DESTONE YAPI MALZEMELERİ VE İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Avm Projeleri

Destone Alışveriş merkezlerinde performansı kısaca özetlenecek olursa beklentileri fazlası ile karşılayan yaratıcı fikirler ile oluşmuş özgün projelerin hızlı bir şekilde tamamlanması ve sürece uygun olarak zaman ve kalite hassasiyetine dayanarak sorumluk içinde teslimatları sağlamaktadır.

  • ATLANTİS CİTY AVM
Avm zemin uygulama

Metro Projeler

Destone olarak tercih edilme nedenimiz öncelikli olarak kaliteli ve uluslar arası nitelikte ürünler üretiyor olmamız ve tüm personelimiz ile çok yönlü olarak tasarım ve malzeme desteği verebiliyor olmamızdır .

Ankara Metro İstasyonları

destone-marmaray-metro-istasyonu-calisma-proje

Hotel Projeleri

Destone olarak yaptığımız ürünler çok özel ve sanat eseri olmasına özen göstermekteyiz. İşçiliği zor olan ürünlerimiz ilk bakışta dikkat çekmektedir. Bu nedenle sektördeki farklı duruşumuz ile tercih edilmekteyiz.

  • HORUS PARADİSE HOTEL
  • PAPILLON BELEK
  • ROMANCE HOTEL

Hotel Projelerimiz

horus-paradise-dogaltas

Restoran ve Cafe

Her mekan amacına uygun çizgi taşımalıdır. Bu anlamda profesyonel ekibimiz ile sizlere destek olmaktayız.Müşteri memnuniyeti ve cafe & restoran dekorları ile adından söz ettiren mekanları yaratmak için farklı ve mekana özel tasarım ürünleri üretmekteyiz.

Hazine Cihangir

Hazine cihangir

Villa Projeleri

Villa projelerimizde kullanacağınız ürünler için kalite , ve sıcak bir yuva anlayışı üzerinde durmaktayız. Bu kapsamda lüks ve konforu bir arada düşünmeliyiz. Kişiselleştirilmiş detaylarla süslenmiş özel tasarım villa iç ve dış dekorasyon ürünlerimiz ile kaliteyi hizmetinize sunmaktayız.

  • GÜZEL YALI HOMES
  • VİLLA PROJECT
destone-villa-lux-yasam-calisma
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize bir e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın [email protected]

× Bize Ulaşın